کارواش رونیکس

کارواش رونیکس از جمله‌ محصول های کمپانی «رونیکس» (Ronix)  به حساب می آید.

خرید کارواش رونیکس به صورت حضوری و اینترنتی امکان پذیر است . قیمت کارواش رونیکس را میتوانید روزانه به صورت آنلاین از طریق سایت و یا از طریق راه های ارتباطی زیر دریافت نمایید .

آدرس : تهران – خیابان امام خمینی

روبروی بیمارستان سینا

پاساژ رشید ۳

طبقه همکف

پلاک ۶

تلفن : ۶۶۷۲۵۸۴۰

تلفن : ۶۶۷۲۲۷۰۹

تلفن : ۶۶۷۳۵۰۰۲

تلفن : ۶۶۷۲۲۷۰۹

همراه :۰۹۱۲۲۹۶۷۰۰۲

ایمیل : info@abzarsanatenovin.ir

برای اطلاعات بیشتر در مورد کارواش های رونیکس به بخش بعد از تصاویر محصولات مراجعه کنید .

 

انواع کارواش رونیکس

 

سیستم های کارواش رونیکس با دو مدل موتور ذغالی و دینامی درست  می گردند،  که در ادامه به بیان در مورد  آن ها به طور خصوصی خواهیم پرداخت  و نوع های مختلف کارواش رونیکس با موتورهای ذغالی و دینامی را با شما شناسایی و تحلیل می کنیم.

 

سیستم کارواش ذغالی رونیکس

 

موتورهای ذغالی در بازار با بحث یونیورسال شناسایی می گردند،  و سیستم های کارواش با موتور ذغالی به موضوع کارواش یونیورسال نیز قابل بیان می باشند.

 

کارواش رونیکس ۱۰۰ بار ذغالی

 

کمپانی رونیکس دو نوع سیستم کارواش ذغالی 100 بار را دارا است. این نوع های سیستم کارواش 1400 وات توان را دارا بوده و با موتور ذغالی خود در هر دقیقه 6.5 لیتر آب را با فشار 100 بار به  خارج می فرستند.

 

کارواش رونیکس ۱۳۰ بار ذغالی

 

کارواش 130 بار ذغالی رونیکس با  قدرت 1600 وات خود قدرت پاشاندن 7.2 لیتر آب در دقیقه را در اختیار دارد  و به دستگاه تزریق مایع شسته شده نیز تجهیز یافته است.

 

دستگاه کارواش دینامی رونیکس

 

از دیگر نوع های کارواش رونیکس نوع دینامی آن  می باشد. موتورهای دینامی عموما   مداوم  تر و در عین حال  پر هزینه تر از موتورهای یونیورسال  می باشند.

 

کارواش رونیکس 100 بار دینامی

 

کارواش دینامی 100 بار به موتور پر توانایی  و کاهش  صدای 1400 وات  تجهیز یافته است،  که ویژگی به صرفه بودن در استفاده نمودن آب را دارا است. این سیستم  9.35 کیلوگرم وزن را دارا است و توانایی دارد  در هر دقیقه 6.5 لیتر آب را با فشار 100 بار به خارج بپاشاند.

 

کارواش رونیکس 140 بار دینامی

 

موتور دینامی این سیستم  1800 وات قدرت را در دست دارد، و در هر دقیقه 6.5 لیتر آب را به فشار 140 بار به بیرون می فرستد.

 

 کارواش چیست

 

کارواش ابزاری می باشد که بایستی بشود هر سطحی را مورد شستن  جای داد. حتی سطح هایی که حاوی پیچش های ویژه ای می باشد و شست‌ و شوی آن ها  دشوار باشد.  یکی از مورد هایی که در خرید کارواش بایستی به‌ آن دقت  بسیاری داشت، متعلقه ها و قلم های همراه  سیستم می باشد.

 

RP-0100 حاوی قلم های همانند :  دو عدد لنس قابل منظم شدن  و توربو، تفنگی به خصوص و سری شیر می باشد. این قلم ها  کفایت کننده می باشد تا توانایی داشته باشیم هر نوع  آلوده شدگی را از سطح های متنوع نابود سازیم. از دیگر قلم های همراه این سیستم  می شود  به مخزن ماده های شوینده اشاره نمود.

 

خرید کارواش رونیکس

 

کارواش ها معمولا  به منظور منظم بودن  و پاکیزه بودن خودرو و سطح هایی که لازم  به لایه برداشتن دارند مورد کاربرد قرار می گیرد و استفاده  آن به منظور نابود ساختن جرم و لایه برداشتن به منظور سطح هایی هم مانند :  سنگ، کف، دور و اطراف،  نما ساختمان و خودرو در منزل ها،  تعمیرگاه ها، تولیدی  ها و…  می باشد.

 

قیمت کارواش رونیکس

 

قیمت کارواش رونیکس ۱۴۰ بار ، با  لحاظ نمودن و در ایده داشتن کیفیت زیادی  را دارا هستند،  بسیار به صرفه و کم هزینه هستند و می شود بیان نمود که  یکی از عالی ترین و  مناسب ترین کارواش وجود داشته در بازار به حساب می آید.  علاوه بر آن  اگر هدف خرید کارواش دینامی با قیمت خوب و  کیفیت عالی را دارید   ما به شما خرید کارواش دینامی رونیکس را توصیه می کنیم.

 

بهترین کارواش رونیکس

 

1.کارواش اکتیو تولز نوع  AC ۲۹۱۰۰C

2.کارواش اکتیو تولز نوع AC ۲۹۱۳۰C

3.کارواش ان ای سی نوع NEC ۴۴۰۳

 

کارواش های منزلی  به صورت  عمده  به دو دسته سیستم  کارواش های با آب گرم و سرد  جدا سازی می گردند،  که با دقت  به لازمیت فردی می شود آن ها را انتخاب  نمود. اشخاصی  که  خواهان هستند،  خاک و گل روی سطح های گوناگون را تمیز نمایند یا رنگ را جدا  نمایند،  توانایی دارند آب سرد با فشار زیاد   را به منظور کارواش ها انتخاب  نمایند.

 

نحوه استفاده از کارواش

 

یک مخزن  آب خوب را پیدا کنید،   نازل  آن را به بیرونی پشت سیستم وصل کنید.

تفنگی را به نازل  فشار قوی سیستم وصل  نمایید.  طرف دیگر تفنگی را به لنس و بعد از آن به  نازل مورد لازم  کارکرد  شست و شو وصل کنید.

به منظور آغاز  شست و شو بایستی شیر آب ورودی  را باز نموده و تفنگی را  برای  بیرون شدن  هوا دستگاه در اول یک بار فشار دهی کنید.

سیستم  را به پریز برق  وصل کنید، و با در اختیار داشتن تفنگی و لنس، دکمه  استارت واترجت را  فشار دهید.

به منظور شست و شوی عمیق تر جایگاه مورد نظر،  از شلنگ  زمین شوی دوار بکار ببرید.  در صورت لازم بودن  از ماده های  شوینده در جوار  آب پر فشار بهره ببرید.

 

کارواش خانگی

 

کاروا‌ش‌های خانگی (Car Wash) ابزاری  بی دنگ فنگ  و جمع‌ و جوری می باشند  که عملیات های  تمیز نمودن ماشین در محیط  باز شما را تند تر  و خیلی آسان تر  صورت  می‌دهند. این سیستم  عمل دشوار  و طاقت‌ آور تمیز نمودن ماشین را به عملی  خیلی آسان  و لذت‌ آور مبدل می سازد.

 

کارواش خانگی رونیکس

 

کارواش خانگی رونیکس حاوی  موتور دینامی توانمند  به منظور صورت دادن  شست و شوی های تایم زیاد

ویژگی  وصل شدن به آب گرم تا دمای ۴۰ درجه‌ی CG

ویژگی  عوض نمودن  سری لنس به منظور حالت های  متنوع شست و شو

حاوی شیلنگ  سوزنی و افشانی با ویژگی منظم نمودن فشار

حاوی  استاندارد IPX5 و مقاوم  در مقابل  آب

ممکن ساختن  جای  دادن وسیله ها  روی بدنه سیستم

ممکن ساختن  منظم نمودن  فشار با لنس

حاوی  فیلتر صاف نمودن  آب

حاوی  لنس فشار مقوی

توام با  دو عدد لنس، نازل  ۵  متر، سوزن تمیز نمودن شیلنگ،  تفنگی، منبع  ماده های شوینده، مرتبط به  وصل نمودن  به آب وارد شدن  و خارج شدن

 

سخن پایانی

 

سیستم  کارواش خانگی رونیکس با نوع  RP-۰۱۰۰  حاوی  نمایی زیبا و مدرن می باشد، که از پلاستیک با کیفیت خوب  تامین گشته است. موتور سیستم  از مدل  القایی می باشد  و حاوی  مدت  عمری زیاد  و سر و صدای  اندک می باشد.

 

فشار آبی که خارج می شود این سیستم  یکسان می باشد و به منظور نابود نمودن آلوده بودن ها مقدار  قابل‌  توجهی می باشد. این جنس  حاوی طراحی ارگونومیک قشنگی  می باشد  و در شست‌ و شوی تند  و لذت‌ آور  به شما یاری  خیلی فراوانی به او می رساند.